İzmir’de Gelinlik Fuarı Rekoru

779 defa okundu , kategorisinde, 07 Şub 2017 - 13:42 tarihinde yayınlandı
İzmir’de Gelinlik Fuarı Rekoru

IF Wedding Fashion İzmir’de binden fazla yabancı satın alıcı beklenmekte. İzmir Büyükşehir Belediyesi, İZFAŞ tarafından ev sahipliği yapılan IF Wedding Fashion İzmir- Damatlık, Gelinlik ve Abiye Giyim Fuarı’nın ziyaretçi sayısında yeni rekor bir katılım beklenmekte.
Geçen sene fuara 23 bin 658 kişi katılmıştı. Bu sene fuara 30 bin kişinin katılacağı bekleniyor.

Özellikle İran, Avrupa, Ortadoğu ve Rusya’nın yoğun ilgi odağı olan İzmir Gelinlik fuarı için otellerdeki doluluk miktarı yüzde doksan doluluk oranına ulaşmış oldu. Rekor katılım ve yoğun ilginin gerçekleşeceği bu fuarda, 227 firma stant kuracak. Firmaların ürün alanlarına göre, ürün grubu dağılımı şu şekilde; 116 tane abiye firması, 52 gelinlik firması, 27 aksesuar firması, 7 çocuk giyim markası, 12 sektörel ve yayın kuruluşu olacak. IF Wedding Fashion İzmir’de ; ABD, Dubai, Fransa, Almanya, Bulgaristan, Portekiz, Lübnan, Ukrayna ile birlikte yurt içinde ilk olarak İzmir ve İstanbul olmak üzere, Adana, Ankara, Eskişehir, İzmit, Kırıkkale, Gaziantep, Kırıkkale ve Konya’dan düğün sektöründe en önde gelen başarılı markalar yer alacak.

Diğer yandan fuar süresince şehrin belirli noktalarından fuar alanına ücretsiz olarak servis hizmetleri verilecek. Bu sene bomba gibi bir gelinlik sezonu için var gücü ile hazırlanan firmalar, tasarlanmış olan yeni, özgün ve gösterişli gelinlik ve abiye modelleri ile kadınları çok heyecanlandıracağı beklenmekte.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Yorum Yaz