Deprem hakkında açıklama geldi

704 defa okundu , kategorisinde, 07 Şub 2017 - 13:45 tarihinde yayınlandı
Deprem hakkında açıklama geldi

Geçtiğimiz gün Çanakkale’de yaşanmış olan depremin ardından, deprem hakkında değerlendirme yapan Ankara Büyük Şehir Belediye Başkanı Melik Gökçek, yaşanmış olan bu depremler ile ilgili oldukça büyük bir iddiada bulundu.

Ankara Büyük Şehir Belediye Başkanı olan Melih Gökçek, Çanakkale’de yaşanmış olan depremler ile ilgili büyük bir iddiada bulundu.  Büyük Şehir Belediye Başkanı Melih Gökçeki Çanakkale’de yaşanmış olan bu depremlerin, hükümete karşı darbe yapmak için ‘ dış güçler ‘ tarafından planlanıp yapıldığını belirtti. Melih Gökçek, Türk Silahlı Kuvvetleri başta olmak üzere, tüm yetkili kişileri ege denizine önlem almak için davet etti.

‘’ Araştırmalar sonucunda bir gemi varmış ‘’

Büyük Şehir Belediye Başkanı Melih Gökçek twitter hesabından şu açıklamayı yazdı. ‘’ Çanakkale’de bugün hepimizi korkutan ciddi bir deprem oldu. Araştırmalarım sonucunda, civarda sismik dalgaları hesaplayan ve araştıran bir gemi varmış. Orada bulunan geminin hangi ülkeye ait olduğu ve neyi araştırıldığı acilen çözülmeli. Ben bu konu ile ilgili kim ne derse desin olası depremin, suni olarak ortaya çıkarılabileceğinden korkuyorum. Bu gemi ve bu durum mutlaka en ince ayrıntısına kadar araştırılmalı ve kamuoyuna sunulmalı. Tesla’yı araştırıp öğrenirseniz, hangi konudan, neyden bahsettiğimi gayet iyi anlayacaksınız. Hatırlarsanız, ağustos ayında deprem olacağını FETO’nun ağzından vermişti. Olayı ifşa etmemiz, o tarihte bu oyunu bozdu. Şu an Türkiye’ye vurulmak istenen darbe planı, İstanbul civarında ortaya çıkarılacak bir deprem ile Türkiye’yi ve ekonomiyi çökertmek. ‘’

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Yorum Yaz