İnstagram Takipçi Arttırma

145 defa okundu kategorisinde, 14 Tem 2017 - 12:38 tarihinde yayınlandı
İnstagram Takipçi Arttırma

Instagram Nedir ve Ne İçin Kullanılır?

 

Kısa bir süre önce Facebook tarafından satın alındığı duyurulan Instagram, IOS ve Android işletim sistemine sahip mobil cihazlar ile fotoğraf ve video paylaşımına yarayan bir sosyal medya aracıdır. Günümüzde milyonlarca kullanıcıya sahip olan Instagram, 2010 yılının Mart yılında kurulmuştur.

 

Günümüzün en aktif sosyal medya uygulamalarından biri olan bu uygulama son zamanlarda bireysel hesaplardan çok çeşitli markaların tanıtım ve reklam çalışmaları için kullanılmaktadır. Bu markalar uygulama içinde ne kadar çok takipçi sayısına sahip iseler o kadar çok kişiye ulaşmaktadırlar.

 

Instagram Takipçi veya Beğeni Nasıl Satın Alırım?

 

Özellikle markaların, kurumsal firmaların veya reklam yüzlerinin potansiyellerini arttırmak için daha çok kişiye ulaşmak amacı ile Instagram’ı tercih ettiğini bilmekteyiz. Daha çok kişiye ulaşarak ticari kazancı arttırmak ve marka adlarının daha çok konuşulacağı ise bir gerçektir. Sitemiz https://www.lafyu.com/ bu amaçla sizlere iki seçenek sunmaktadır: instagram takipçi satın al ve instagram beğeni satın al. İstek doğrultusunda her iki hizmet de tarafımızca sağlanmaktadır.

 

Uygun ücretler ile çeşitli beğeni ve takipçi paketleri sitemizde mevcuttur. Bu sayede düşük bütçelerde firmanızın veya markanızın reklamını yapabilir satışınızı arttırabilirsiniz. Bunun için sitemizin üst tarafında görebileceğiniz İnstagram beğeni satın al veya instagram takipçi satın al butonlarına tıklayarak başvurunuz. İletişim ve sorularınız için de lütfen sitemizde bulunan iletişim sekmesine tıklayınız.

 

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Yorum Yaz