Yazlık İş Ayakkabısı Konforu -Ema Ayakkabı

269 defa okundu kategorisinde, 19 Nis 2017 - 06:49 tarihinde yayınlandı
Yazlık İş Ayakkabısı Konforu -Ema Ayakkabı

Yazlık iş ayakkabıları ile yazın çalışmak sizin için sorun olmaktan çıkıyor.

Ema iş ayakkabıları giydiğinizde kendinize güvenin! Dayanıklı deri ayakkabılar ve ağ yapısı çalışma ayakkabılarımızı sağlam ama hafif yapıyor. Her basamağı desteklemek için yapılan çift yoğunluklu ayak yataklarında ayaklarınız rahat kalırken, zorluklarla mücadele edin! Ayakkabılarımızdaki kaymaz, nefes alabilen ek parçalar yastıklama orta bölümü serin kılar. Üretken olmanızı sağlamak için aktif işyerine emniyet ve güç katar. Yapmanız gereken her şey Ema yazlık iş ayakkabısıyla yapılabilir.

Şok emici yazlık iş ayakkabısı her yerde en rahat, en dayanıklı ürünlerdir. Hiçbir diğer marka, kıyasla şok emme ve konfor ile olağanüstü atölye dayanıklılığı sunmaz.. Ayağınızın toprağa doğrudan temas ettiği iki çarpma noktasında orta katlara inanılmaz derecede yumuşak, şok emici köpük yerleştirdik.

Yazlık iş ayakkabısında ek yastıklama ve destek, poliüretan bölmelerden gelir. Kıvrımlı tırnak üstleri, tutam noktalarını azaltır ve kalıcı servis için en iyi mumlu deriden yapılır. Döşenmiş ve havalandırmalı yaka, ayağın uyuşmasını ve yorgunluğu azaltır. İçeride, suya dayanıklı, nefes alabilen membranlar ayaklarınızı kuru tutar. Kaymaya karşı dayanıklı kauçuktur ve ayrıştırmayı kolaylaştırmak için önemli bir yapı kullanılarak bağlanır. Pozitif topuk açısı, merdiven basamaklarında veya küreklere basmak için tasarlanmıştır. Sertliği arttırmak için toplanan kan damarlarının açılmasını sağlar. Şok emici topuk yastıkları ve ön ayak dirençli pedleri benzersiz bir konfor için ayak yorgunluğunu da azaltır.

  • Hafif tasarım ayakları serin tutar
  • Kalıplar ayak sağlığın uygundur
  • Su kabarcıklarını, vurmaları yok eder
  • Geniş platform kararlılığı en üst düzeye çıkarır
  • Adımınızı yastıklayarak yorgunlukla savaşır
  • Zemin ekstra konfor eklenmiştir.
  • Elektrik güvenliği için ıso standartlarına uygundur.

Hangi ayak ıslandığında rahat eder? Zorlu şartlarda su geçirmez yapı; tüm gün boyunca ayakların su geçirmesini önler.

200 joule darbe direnci ile siyah ya da gri tam renkli deri – süet,  çelik ara tabanlık, %100 sığır derisinden imal edilmiştir. Bu hafif, güçlü kumaşlar en aşırı çalışma koşullarında dahi yeni gibi kalır.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Yorum Yaz