Aslı Enver Aldatma Yok Dedi

576 defa okundu kategorisinde, 02 Haz 2017 - 10:55 tarihinde yayınlandı
Aslı Enver Aldatma Yok Dedi

Bahar-Nihal ve Candan kardeşler ile birlikte görülen Murat Boz hakkında uzun bir süre konuşulmuştu. Bu durumun ardından Murat Boz’un sevgilisi Aslı Enver’den aldatma dolayısı ile ayrıldığı söylentisi ortaya çıktı. Tüm bu söylentiler üzerine, arkadaşları ile dışarı çıktığı gece trafikte muhabirlerce görülen Aslı Enver, muhabirlerin ısrarlı soruları karşısında kameraların karşısına geçti. Murat Boz hakkında ilk kez konuştu. Güzel oyuncu, Murat Boz ile ayrılıklarını doğruladı. Ancak, aldatma şeklinde ortaya çıkan konuşmalara cevap olarak, “Öyle bir şey yok, biz olaydan 10 gün önce ayrılmıştık.” dedi.

Neden fotoğrafları kaldırmadılar?

Murat Boz ve Aslı Enver’in ayrılıklarının ardından sosyal medyada bulunan fotoğraflarının silinmemesi ayrıca bir merak uyandırdı. Aslı Enver’e bu durum sorulduğunda ise güzel oyuncu, “Arkadaşlar biz kavga etmedik neden fotoğrafları silelim “diyerek cevap verdi.

Özcan Deniz de Soruldu

Aslı Enver’e Özcan Deniz ile aralarında çıkan aşk dedikoduları soruldu. Bunun hakkında ne diyorsunuz denildiğinde Aslı Enver’in yüzü düştü ve “Yok öyle bir şey.” cevabını verdi.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Yorum Yaz