Beyaz Resmi Açıklama Yaptı ve Artık Yokum Dedi

464 defa okundu kategorisinde, 02 Haz 2017 - 10:47 tarihinde yayınlandı
Beyaz Resmi Açıklama Yaptı ve Artık Yokum Dedi

Yaklaşık 20 yıl gibi uzun bir süredir Kanal D ekranlarında “Beyaz Show” adlı programla izlediğimiz, ünlü showmen Beyazıt Öztürk, flaş bir karar vererek hayranlarını üzdü. Büyük bir hayran kitlesi bulunan sempatik sunucu ve showmen Beyazıt Öztürk’ün hayranlarını üzen açıklaması.

Beyaz Show Çekimleri Çok Vaktimi Alıyor

Rumelihisarı’ndaki bir restoran çıkışında objektiflere yakalanan ünlü showmen Beyazıt Öztürk, orada bulunan mutfak personeli ve diğer çalışanlarla hatıra fotoğrafı çektirdi. Milyonların kalbinde taht kurmuş ünlü showmen büyük başarılara imzalar atmış, genç yaşlı herkesin kalbini kazanmış bir kişidir. Saygın duruşu ve kendini bilen tavrı ile her zaman efendi olmuş ve kesinlikle kimseye bir saygısızlık ve dengesizlik içeren hareketlerde bulunmamıştır.

Ünlü showmen, “Beyaz Show” adlı programının bu yıl 21. yılına devam edeceğini açıkladı ve formatla ilgili değişik planlar yaptıklarını, farklı içeriklere başlayacaklarını dile getirdi. Beyazıt Öztürk’e oyunculuk ile ilgili yöneltilen sorulara ise ” Beyaz Show” çekimlerinden dolayı vakit bulamadığını söyledi. Show programının çekimleri oldukça yoğun geçtiği için farklı arayışlara girmek istemediğini ve bu şekilde çok mutlu olduğunu söyledi.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Yorum Yaz