Mustafa Ceceli Soluğu Yurt Dışında Aldı

419 defa okundu kategorisinde, 02 Haz 2017 - 10:49 tarihinde yayınlandı
Mustafa Ceceli Soluğu Yurt Dışında Aldı

Mustafa Ceceli eşinden boşanmasına birkaç gün olmasına rağmen, sergilediği yeni pozları ve sevgili imajı ile oldukça tepki aldı. Eşinden yeni ayrılan ünlü şarkıcı yeni sevgilisini yanına alarak topar yurt dışı seyahatine çıktı. Mustafa Ceceli yasak aşkında gelişmelerle gündeme geldi.

Meğer İtiraf Etmiş!

Mustafa Ceceli yeni sevgilisini medyadan gizlemeyerek fotoğraf paylaştı. Ünlü şarkıcı yasak aşkta adı geçen, Selin İmer ile birlikte yurt dışına kaçtı. Sessizliğini koruyan ünlü şarkıcı meğer Avşar’a herşeyi itiraf etmiş!. Avşar’ın programına katılan şarkıcı ‘aşkı seçerim’ demiş. Selin İmer ile aşk yaşayan ve kısa süre önce boşanan şarkıcı cesur pozlarını sergilemeyi de ihmal etmedi.

Evleneceğiz!

Ceceli’nin açıklaması gündeme bomba gibi düştü. ‘Evleneceğiz’ diyen şarkıcı, yasak aşkını gizlemeyerek tepki aldı. Eşinden yeni ayrılan ve hemen ardından medyada pozlar paylaşan Ceceli yurt dışında minik bir tatil yapıyor.

Ev Satışa Çıktı!

Eski eş Sinem yaşadıkları evi satışa çıkardı. Büyük tepki alan yasak aşka oldukça sessiz kalan eski eş tepkisini bu şekilde dile getirdi.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Yorum Yaz