Kilo Almak İsteyenler Bu Ürüne Akın Ediyor!….

265 defa okundu kategorisinde, 08 May 2017 - 11:16 tarihinde yayınlandı
Kilo Almak İsteyenler Bu Ürüne Akın Ediyor!….

 


Özellikle Nasıl Kilo Alırım Diye Soranlar İçin Kilo almak için gıda takviyesi olarak Türkiye’de 2014 yılının ilk çeyreğinde satışa sunulan  Megamax Kilo Aldırıcı besin takviyesi ürünü hakkında diğer yazımızı sizler için paylaşmıştık. Son 6 ayda geri dönüşler de gözlemlenen başarı oranı % 80’i aşarken, memnun kalmayan ve ön yargılı olanlar için bu yazımızı sizler için hazırlamayı uygun bulduk. 

 

Megamax Kullanıcı Yorumları

Megamax Kullananların ve Kullanmak isteyenlerin merak etmiş olduğu sorular

1 Kutu Kullandım Fakat Kilo Alamadım?

1 Kutu Megamax 24 günlük kullanım süresini kapsamaktadır. Doğal bir içeriğe sahip olan Megamax, 1 hafta ve ya 10 günde 3- 7 şeklinde bir kilo aldırma durumu söz konusu değildir. İnsan metobolizması 21. Ile 40 gün arası sonuç vermektedir. Doğal bir beslenme, spor yahut hava değişimi sonucunu bünyenizde net işlenebilmesi için 3 ile 5 haftanın tamamlanması şartdır.

Bu doğrultuda Megamax’da kilo almak için ne olursa olsun en az 2 kutu kullanmanız gerekiyor. Bazı kullanıcıların 1 kutuda 2 kilo aldığı gelen yorumlar içinde mevcuttur. Fakat bu yukarıda belirtildiği üzere ferdin metobolizmasına, uyku düzeni, beslenme ve çevre faktörlerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Megamax ile 1 Ayda 6 Kilo Aldırıyor sloganı Doğru mu?

Kilo Almak ve ya kilo vermek istiyorsanız, sabırlı olmanız ve 2 ile 6 aylık bir süreçte sonuç almanızı beklemeniz gerekmektedir. 10 günde, 20 günde ve ya 1 ayda 5 kilo 10 kilo almam gerekiyor benzer biçimde büyük beklentilere girmeniz sağlık açısından doğru bulunmamaktadır.

Megamax Resmi internet sitesinde yer alan “Erkeklerde 6, bayanlarda ise 4 kilo aldırıyor.” sloganına gelince, bu veriler, sağlıklı ve tertipli beslenen, tertipli spor icra eden kişileri baz almış olup, meydana getirilen denekler sonucu bu veriye ulaşılmış olması ile eklenen bir bilgidir. Bu veri hepimiz için geçerli olmadığı benzer biçimde, bu verilere sizin de ulaşmanız için ürünü tertipli şekilde ara vermeden kullamanız ve beslenme alışkanlığınıza dikkat etmeniz önemli bir faktördür.

Ben Kilo Alamadım Sebebi Nedir?

Hanım sitemizin Kilo Aldırıcı MegaMax mevzusunda gelen yorumlar da çok azca olsa da bu benzer biçimde şikayetler gelmiş olabilir. Farklı forum ve sitelerde de buna benzer yorumlar normal olarak karşımıza çıkabilir. Peki Kilo Alamama sebebi nedir?

Megamax ya da öteki gıda takviyesi yahut ilaç tüm bu biçim ürünler için doğru ve etkili sonuç alabilmeniz için ürünü tertipli ve kullanım talimatlarına nazaran kullanmanız gerekmektedir. Megamax kullanıp kilo alamıyorsanız en önemli sebep ürünü tertipli kullanmadığınız sonucu çıkıyor.

öteki bir faktör 1 Kutu kullanıp ürünü bırakmanız. Bünyeniz 24 gmeşhurk kullanıma uygun olmadığı, ve beslenme düzenininizin yanlış olduğu nedenlerden de 1 kutu ile 4 -6 kilo alacağınız beklentisine kapılmanız. Megamax üreticisi tarafınca kilo aldırma garantili olduğundan verdiğiniz para ne olursa olsun çöpe gitmediği şeklinde 1 kutu sona erdiğinde ara vermeden 2. Kutuyu da kullanmanız öneriliyor.

Kilo Almanın Yolları Nelerdir Diye Sorular Çok Sorulmaya Başladı…
Çok Fazla Uzatmaya Gerek Yok Megamax Yeterli Diyenlerde Gittikçe Fazlalaştı.

Diyetisyen ve Beslenme Uzmanları Kaç Kutu Öneriyor?

Kilo almak ya da kilo vermek için tüm diyetisyen uzmanları naturel gıda takviyesi ürünlerin 3 kutu kullanılması gerektiğini söylemektedirler. Sağlıklı ve naturel bir vücuda sahip olmak için 3 Kutu kullanmak 2,5 ay gibi bir süreye karşılık ettiğinden bu süre insan metobolizması için en uygun süre olarak kabul görülmektedir.

Yan tesiri Olur Endişesi ile Kullanmamak

Megamax tamamen doğal bir içeriğe haiz olduğundan ne olursa olsun kimyasal bir katkı maddesi bulunmamaktadır. Piyasa da satılan Protein tozları tamamen kimyasal içeriğe sahip olduğundan hiç bir beslenme uzmanı Sporcu protein tozlarının kullanılmasını önermez.

Ancak Megamax Tamamen naturel bir içeriğe sahip olmakla birlikte, Helal Sertifikasına haiz özel bir üründür. Kullanıcıların ürünü gönül rahatlığı ile tüketmelerinde hiçbir sakınca bulunmamaktadır.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Yorum Yaz